Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/e/n/u20080/public_html/_sub/lacneletenky/libraries/Trash.php on line 96
Neúplné Eurostar služby, zrušené a odložené lety - Blog
Rezervácia leteniek
Odlet z:
Prílet do:
Dátum odletu:
Dátum príletu:
Čas odletu:
Čas príletu:

Neúplné Eurostar služby, zrušené a odložené lety

22.12.2009   |   Letecké spoločnosti

Eurostar pokračuje v neúplných službách. Vlaky odídu do 18-tej hodiny tento večer. Dnes nemôžu byť rezervované sedadlá v žiadnych Eurostar službách. Vlakový operátor povedal, že len tí zákazníci s lístkami pôvodne na sobotu 19. alebo nedeľu 20. budú oprávnení cestovať dnes.

Zákazníci vlastniaci lístky na včera a dnes, budú oprávnení využiť služby Eurostar zajtra. Pasažieri pripravení využiť služby Eurostar zajtra, budú oprávnení cestovať na Štedrý večer. Eurostar tiež odporúča pasažierom nepokúšať sa cestovať samostatne cez Channel Tunnel, pokiaľ nemajú potvrdenú rezerváciu.

British Airways prehlásila cez Twitter, že dnes prevádzkuje väčšie lietadlo na mnohých letoch do/z Paríža, ako následok poruchy Eurostaru.

Najmenej sedem letov Wizz Air majúcich odlet z Lutonského letiska bolo dnes zrušených. Letisko prehlásilo, že žiadne lety easyJet neodletia dnes pred polnocou. easyJet lety majúce odlet z Lutonu po obede budú možno odložené a zrušené.

easyJet má celý zoznam ich zrušených letov na ich webstránke. Zatiaľ letisko Stransted vyhlásilo, že funguje normálne. Avšak cestujúci by mali kontaktovať ich aerolínie pred odchodom na letisko. Letisko bude aktualizovať ich webstránku, ktorá bude odrážať zmeny súčasnej situácie.

Letisko Gatwick bolo zatvorené minulú noc, ale teraz bolo znovu otvorené. Množstvo letov bolo zrušených alebo odložených a tak by pasažieri mali kontaktovať ich aerolínie. Ryanair vyhlásil, že lety z Lutonu sú v prevádzke, ale sú podstatne oneskorené. Ďalšie meškania a/alebo zrušenia na letisku nemôžu byť vylúčené.

Podobne Ryanair upozorňoval na možnosť prerušenia na Stansted. Lety Ryanairu z letiska sú v teraz v prevádzke s malým meškaním, ale mrznúca hmla neskôr cez deň by mohla viesť k zrušeniu alebo závažným meškaniam. Ryanair tiež oznámil pasažierom, že letisko Milan Bergamo bolo zatvorené kvôli silnému sneženiu. Lety majúce odlet z letiska toto ráno boli zrušené a očakávali sa ďalšie prerušenia.

British Airways tiež požiadalo pasažierov overiť si stav ich letu online pred odchodom na letisko. British Airways zrušilo všetky z ich európskych a vnútroštátnych letov z Heathrow včera večer.