Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/e/n/u20080/public_html/_sub/lacneletenky/libraries/Trash.php on line 96
Muž zatknutý za online predaj falošných leteniek - Blog
Rezervácia leteniek
Odlet z:
Prílet do:
Dátum odletu:
Dátum príletu:
Čas odletu:
Čas príletu:

Muž zatknutý za online predaj falošných leteniek

28.12.2009   |   Ceny leteniek

Úrady vyhlásili, že mnoho ľudí bolo podvedených mužom, ktorý ponúkal falošné zlacnené letenky na Craigsliste.

Pascal Chaubard bol obžalovaný z 38 veľkých krádeží a advokátsky úrad okresu Santa Clara County podozrieva viac ľudí, ktorí boli zapletení do podvodu. “Možno niektorí nemajú dokumentáciu, ako napríklad stornovaný šek alebo potvrdenku z platby kreditnou kartou, aby to oznámili“ povedal hovorca Nick Muyo.

Chaubard sa mal osobne stretnúť s obeťami, aby vyberal peniaze a zaobstaral buď falošné letenky alebo sľúbil, že pošle lacné letenky neskôr, čo sa pravdaže neuskutočnilo.

Vyšetrovatelia dokumentujú 30 prípadov podvodu a hovoria, že Chaubard získal celkovo 22 000 dolárov. 47 ročný francúzsky občan, ktorý žije v San Francisco bol chytený špecialnym komandom, ktoré pracuje v celej jurisdikcii.

Muyo vyzýval každého, kto je obeťou podobného zločinu, aby ho oznámil, aj keď tam bol nedostatočný dôkaz pre úspešnú obžalobu. “Prinajmenšom sme schopní ísť po stope” povedal.